Воїни - інтернаціоналісти

Черняховський

Леонід Валентинович

Народився  3 лютого 1966 року в селі Іскрівка Петровського району Кіровоградської області в сім’ ї колгоспника.

Мати, Приволоцька Галина Яківна, працювала директором Будинку культури. Батько  Приволоцький Іван Єфремович, працював трактористом колгоспу

ім.. ХХ з’їзду КПРС.

До першого класу Леонід пішов у1974 році, яка розміщувалася в Корсунівці. Першою вчителькою була Кононенко Марія Порфирівна. Після закінчення 3 класу пішов до Іскрівської восьмирічної школи. Класним керівником була Волотовська Євгенія Михайлівна.

В 1981 році закінчив  восьмирічну річну школу і в цьому році вступив

до Олександрійського педагогічного училися. У 1985 році був призваний до лав Радянської армії. Навчався в учбовому підрозділі м. Фергана. Служив в  Афганістані. Звільнився з лав армії у 1987 році.

Продовжив навчання в м Дніпропетровськ в ДГУ.   В 1987 році  15  серпня  був направлений   в Іскрівську восьмирічну школу на посаду старшого піонервожатого.