Візитка бібліотеки

«Люди перестають мислити,

коли перестають читати».

(Д. Дідро)

Здатність випускників школи до саморозвитку і самовдосконалення повинна здійснюватися шляхом самостійного набуття знань, опрацювання інформації, роботи з різноманітною літературою. Одним із пріоритетних завдань школи є забезпечення навчально-виховного процесу необхідною навчально-методичною, довідковою, науково-популярною літературою.

Проблема, над якою працює бібліотекар:

«Формування інформаційної культури учнів, розвиток навичок самостійного пошуку інформації».

Напрямки роботи бібліотеки:

1.  Організація інформаційної діяльності:

·         вивчення і задоволення читацьких потреб;

·         інформаційно-бібліографічна робота з обслуговування учнів;

·         бібліотечно-бібліографічні знання;

·         формування інформаційної культури учнів.

2.  Обслуговування учнів і популяризація літератури на допомогу навчально-виховному процесу.

3.   Організація книжкових фондів і каталогів:

·         робота з підручниками;

·         робота з періодичними виданнями;

·         комплектування, обробка, вивчення фонду.

Творче кредо бібліотекаря:

Розвивати інтерес учнів до знань, відродження духовності, традицій українського народу, шанобливо ставитись до книги, черпати із книги, як із найчистішого джерела, знання і почуття любові до своєї Батьківщини, до свого народу.